Pozvánka na 19. Sjezd České podiatrické společnosti do Ostravy v květnu 2020.  

Zveme Vás na 19. Sjezd České podiatrické společnosti z.s., který proběhne v Ostravě v hotelu Vista (www.hotelvista.cz) ve dnech 15. až 16. května 2020. Začátek bude v 11 hodin (abychom zvládli docestovat) a předpokládané ukončení v sobotu kolem oběda.  

Hotel je výborně dostupný MHD a má možnost parkování. Celé dva dny strávíme pod jednou střechou příjemného hotelu.   

Přijďte se dozvědět novinky o společnosti, probrat problémy, které Vás trápí, setkat se s ostatními, pobavit se a prezentovat výsledky své práce.    

Prosíme zájemce o účast na Sjezdu, aby psali na mail podiatrie@gmail.com. V lednu Vám zašleme odkaz na registrační formulář. Do mailu stačí napsat jen: chci na sjezd :) a své jméno a členská číslo a my Vám v průběhu ledna 2020 zašleme odkaz na formulář pro přihlášení. POZOR ubytování si zájemci řeší každý sám. Objednávky na ubytování zasílejte prosím na email: reservation@hotelvista.cz. 

V případě, že máte zájem sdílet Vaše zkušenosti, nápady, inovace v oboru -  neváhejte nám napsat název přednášky. Nemějte obavy prezentovat výsledky své práce a podělit se o radost z práce s odborníky z oboru. Ukažte svojí jedinečnost, zručnost, schopnosti. Pojďte diskutovat mimo sociální sítě, potkat se, promluvit si a ukázat možnosti jedinečného přístupu k problémům, které trápí naše klienty. Přihlášky na podiatrie@gmail.com   

 Máte-li pozitivní zkušenost s firmou, která má zájem prezentovat produkty pro naše členy, neváhejte ji oslovit k účasti na sjezdu odborníků v péči o nohu. Každý Váš dodavatel je potencionální vystavovatel s potenciálem informovat o produktech Vaše kolegy. Mnohé vystavovatele budeme oslovovat, nicméně i Váš zájem potkat a vidět nové výrobky osobně rozhodne. Proto při objednávkách zboží neváhejte dát do poznámky dotaz: Potkáme se v květnu v Ostravě? :) kontakt pro vystavovatele je podiatrie@gmail.com 

Cena za oba dva dny, celodenního občerstvení je: 600 Kč včetně oběda (nečlenové  1000 Kč) a cena za páteční rautový večírek  400 Kč/osoba (alkohol není zahrnut).  

Cena ubytování pro členy České podiatrické společnosti: 

- jednolůžkový pokoj za 1 350 Kč/noc

- dvoulůžkový pokoj za 1 650 Kč/noc

V ceně ubytovaní je zahrnutá bohatá bufetová snídaně, Wi-Fi a DPH. Cena parkování na monitorovaném parkovišti činí 100 Kč/auto/noc.

Heslo u registrace ubytování pro naše členy je : Česká podiatrická společnost !!!

 

Speciální cena je platná do konce února 2020 nebo do vyčerpání kapacity hotelu, po tomto datu budou pokoje prodávány pouze za pultové ceny. Objednávka ubytování musí být provedena vždy písemně e-mailem s heslem „Česká podiatrická společnost."

Storno podmínky obdržíte při poptávce.

Objednávky na ubytování zasílejte prosím na reservation@hotelvista.cz.

Přihlášky na 19. Sjezd České podiatrické společnosti do Ostravy ve dnech 15. až 16. května 2020 zasílejte na email: podiatrie@gmail.com, do předmětu emailu prosím pište "SJEZD 2020 " 

S pozdravem

MUDr. Miroslav Koliba, MBA, LL.M
prezident České Podiatrické společnosti z. s.